YENİ ÜYELERE ÖZEL %15 İNDİRİM - WORLDWIDE SHIPPING AVAILABLE

Shopping Cart

0

Your shopping bag is empty

Go to the shop

Close

Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orijinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini, garanti belgesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünlerin (Örn: Kullanım kaynaklı ürünün parçalanması, şeklinin bozulması gibi) iadesi kabul edilmeyebilir.

Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

Ürün İade Adresi:

Simoro Kuyumculuk San.ve Dış.Tic.Ltd.Şti  Adres: Molla Fenari Mah., Semt Nur-u Osmaniye Cad., 31 401 Fatih / İstanbul 

Yurtiçi Kargo İade Kodu: 246709887

İade konudunu yurtiçi kargoya vermeniz durumunda anlaşma olarak ücretsiz iade yapabilirsiniz.

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Türkiye dışındaki tüm ülkelere DHL Express ile gönderim sağlamaktayız. Tüm gönderilerimiz 2-3 iş günü içerisinde kapınıza teslim edilmektedir.

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

 

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.